ایمپلنت دندانی

پوشش‌های SLA/SLACTIVE

دستیابی به ثبات مکانیکی، به ویژگی‌های طراحی سیستم ایمپلنت‌ها مانند پیچ، رزوه، ابعاد ایمپلنت و مته‌ها بستگی دارد. تثبیت بیولوژیکی نتیجه روند بهبود بیولوژیکی است و تحت کنترل مستقیم پزشک نیست.

پوشش های زیست فعال

از مهم‌ترین پارامترها جهت دستیابی به تثبیت کامل، افزایش سرعت استخوان سازی سطح ایمپلنت‌ها است. هدف از توسعه SLA و SLActive دستیابی به تثبیت ثانویه با سرعت بخشیدن به روند یکپارچگی با استخوان است.

 SLActive  سطح   SLA  را   از   طریق   بهبود  خواص   شیمیایی   فعال   ارتقا   می‌  دهد. SLActive  با استخوان سازی سریع تر، منجر به تثبیت  ثانویه زودتر نسبت به SLA می‌شود.

اصلاح سطح ایمپلنت به وسیله روش SLA/SLACTIVE، سبب ایجاد میکرو تخلخل‌های سطحی، زبری و افزایش چسبندگی سطحی می‌شود که در شرکت تاراپوشش بر روی فلز تیتانیوم اعمال شده‌اند. این پوشش‌ها با توجه به زیست سازگاری و زیست-فعالی قابل توجهی که دارند، در کاربردهای پزشکی مانند کاشتنی‌های دندانی به طور کلی در بافت سخت بدن قابل کاربرد بوده و به افزایش استخوان سازی کمک می‌کنند.

پوشش‌های ECC

پوشش‌های ECC، پوشش‌های زیست فعال با ریزساختار و حفرات در ابعاد نانومتری و میکرومتری هستند که در شرکت تاراپوشش بر روی فلز تیتانیوم اعمال شده‌اند. این پوشش‌ها با توجه به زیست سازگاری و زیست فعالی قابل توجهی که دارند، در کاربردهای پزشکی مانند کاشتنی‌های ارتوپدی، دندانی و به طور کلی در بافت سخت بدن قابل کاربرد بوده و به افزایش استخوان سازی کمک می‌کنند.

ECC

مزایای پوشش ECC شرکت تاراپوشش

از ویژگی‌های بارز پوشش‌های ECC نسبت به سایر پوشش‌های اعمال شده روی تیتانیوم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جدول ایمپلنت

پوشش ECC در شرکت تاراپوشش دارای تاییدیه‌های لازم برای کاربردهای درون بدن می‌باشد. این تاییدیه‌ها شامل تست implantation بر اساس استاندارد 10993 بخش 6، تست سمیت سلولی) cytotoxicity (و تست تب زایی) pyrogen (بر اساس استاندارد 10993 بخش 11 می‌باشد که مدت اعتبار این تاییدیه‌ها دائمی هستند.

واحد تحقیق و توسعه تاراپوشش آماده حل چالش های علمی و صنعتی شما است..

فرم دریافت اطلاعات

" ما برای شما گزیده مقالات، اخبار و آخرین دستاورد ها را ارسال می کنیم "
تصویر کپچا

این به ما کمک می‌کند تا از اسپم‌ها جلوگیری کنیم، از شما متشکریم.