سخن مدیرعامل

در دنیای فراصنعتی امروز، سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

امروزه عوامل اصلی موفقیت؛ داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان است و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین آمیخته نمایند.

مدیر عامل شرکت نانو تارا پوشش سپنتا کیان  از زمان شروع فعالیت خود در عرصه صنعت مهندسی سطح  در سال 1383 رعایت حقوق کارفرمایان عزیز و احترام گذاشتن به خواسته های ایشان  را سرلوحه کار خویش قرار داده و در تمامی مراحل، به عنوان دوست و مشاوری مطمئن همراهشان بوده و انجام وظیفه کرده ام. اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل شرکت نانو تارا پوشش  بر این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات مهندسی; داشتن تجربه، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است. از این رو بنده و همکاران همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های مشتریان بر پایه دانش و توافق علمی بهترین خدمت را به ایشان ارائه دهیم. خرسندیم که با تلاش و کوشش فراوان کلیه همکارانم،  توانسته ایم بخشی از نیازهای مشتریان عزیزمان را برآورده سازیم. بدون شک با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم و گرانقدر و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ارائه نماییم.

• اگر فکر می‌کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است

• اگر پیشنهادی برای نانو تارا پوشش  دارید که می‌تواند راهگشای ما باشد

اگر دوست دارید با نانو تارا پوشش به هرنوعی همکاری داشته باشید

• اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیماً به من اطلاع دهید

• فارغ از اینکه مشتری تارا پوشش هستید یا خیر می توانید با ارسال ایمیل ما را یاری فرمائید.

 

با نهایت احترام

محمد علی نادری – مدیر عامل

 

واحد تحقیق و توسعه تاراپوشش آماده حل چالش های علمی و صنعتی شما است..